Exclusivelashes Bydgoszcz - Aktualne Szkolenia - 2019

Katarzyna Bukowska - Instruktor stylizacji rzęs, liftingu i henny pudrowej. 

Swoją karierę z przedłużaniem rzęs zaczęła w 2010 r.
Od 2017 r. Instruktor Exclusivelashes. W 2017 r. stanęła na podium na mistrzostwach Championship w Poznaniu. Od tej pory przeszkoliła tysiące kursantów z całej Polski i z zagranicy. Jej szkolenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zdobyła nagrodę Instruktora roku 2018 r. za największa ilość przeprowadzonych szkoleń. 

Kasia cały czas pogłębia wiedzę na warsztatach u najlepszych zagranicznych instruktorów, aby swoim kursantom przekazać jak najwięcej wiedzy i nowości w świecie rzęs.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki maluszków. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, gdzie uzyskała tytuł magistra finansów i ekonomii, a jednak pasja do rzęs zwyciężyła w jej karierze zawodowej.
Kasia kocha rzęsy objętościowe i puszyste kępki. Zaraża kursantów swoją pasją i dążeniem do perfekcji.

 

Opis szkoleń:

Szkolenie z przedłużania rzęs 1:1

Szkolenie opiera się na zdobyciu wiedzy teoretycznej jak również praktycznych umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy w wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty Exclusivelashes. Firma Exclusivelashes jest instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy. Każdy certyfikat jest dwujęzyczny polsko-angielski. Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika. Kurs obejmuje cześć teoretyczną oraz ćwiczenia praktyczne. Szkolenia organizowane są w grupach 2-3 osobowych lub indywidualnie. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora Exclusivelashes. Kurs trwa jeden dzień.

 

Szkolenia z przedłużania rzęs 2/3D

Na szkoleniu zapewnione są wszystkie potrzebne materiały szkoleniowe firmy Exclusivelashes, skrypt szkoleniowy, fantom, modelka (można mieć swoją), napoje, lunch oraz ciepły posiłek. Istnieje możliwość wypróbowania wielu pęsetek. W metodach objętościowych nauka 8 technik tworzenia kępek. Kurs zaczyna się obszerną teorią, następnie ćwiczenia kępek i praca na modelce - m.in. kierunkowość, rzędowość rzęs, protezy rzęsowe. Po szkoleniu kursantka otrzymuje zniżkę do Exclusivelashes oraz wsparcie szkoleniowe online. Szkolenie przeznaczone jest dla stylistek, które posiadają już certyfikat z metody 1:1. 
Wymagane jest przedstawienie wspomnianego certyfikatu. 

 

Szkolenie z większych objętości 4-9D

To szkolenie przeznaczone jest dla stylistek zaawansowanych, które brały udział w szkoleniu 2/3D. Dowiesz się na nim kiedy używać poszczególnych objętości przy odpowiednim ich doborze do kształtu oka. Poznasz na nim analizę oka na poziomie zaawansowanym oraz dobór stylizacji odpowiedni do kształtu twarzy i osadzenia oczu. Poruszone zostaną również takie tematy jak: zasady udanej współpracy z klientem, wsparcie marketingowe, postępowanie w przypadku wystąpienia reakcji alergicznych oraz omówienie oczu z rzęsami problemowymi. Szkolenia organizowane są w grupach 2-3 osobowych lub indywidualnie. Kurs trwa jeden dzień. Wymagane jest przedstawienie certyfikatu z metody 2/3D. 

 

Szkolenie MegaVolume 10-15D

To szkolenie przeznaczone jest dla stylistek zaawansowanych, które brały udział w szkoleniu z dużych objętości. Na szkoleniu poznasz prawidłowo wykonywane kępki metodą w palcach. Dowiesz się jak powinna wyglądać perfekcyjna kępka oraz jak uzyskać idealne modelowanie pasujące do kształtu oka. Poznasz na nim analizę oka na poziomie zaawansowanym oraz dobór stylizacji odpowiedni do kształtu twarzy i osadzenia oczu. Poruszone zostaną również takie tematy jak: zasady udanej współpracy z klientem, wsparcie marketingowe, postępowanie w przypadku wystąpienia reakcji alergicznych oraz omówienie oczu z rzęsami problemowymi. Szkolenia organizowane są indywidualnie. Kurs trwa jeden dzień.